Kerst vieren online

24 december klinkt er muziek in de Augustijnenkerk. De deuren gaan niet open voor bezoekers. U/jij kunt een muzikale bijdrage online volgen vanaf 19.15 uur YoutUbe (u vindt de link p[ de de site van Wijk 2 en 7 Dordrecht. Kerstliederen zullen klinken, dat Jezus als Kind in de kribbe geboren is. Licht der wereld, Licht voor Dordrecht. 

Met kerst worden verschillende kerkdiensten en vieringen gehouden en uitgezonden van onze wijkgemeenten. Via de site van lichtvoordordt kun je klikken op een van de Dordtse christelijke gemeenten om Kerst mee te vieren. Dit kun je ook samen doen met iemand die niet gewend is een kerkdienst bij te wonen. https://lichtvoordordt.nl/kerstdienst/: in verbondenheid het kerstfeest vieren in Dordrecht.

YouTube kanaaal Wijk 2 en 7 Dordrecht

Website Wijk 2 en 7

Website Licht voor Dordt


Kerst1

Programma

 • Welkom
 • Komt allen tezamen
 • Nu zijt wellekome
 • Lofzang van Maria
 • The first Noël
 • A. Corelli - Christmas Concerto no. 8 (Vivace – Grave – Allegro)
 • Gloria in excelsis Deo
 • Jezus, het licht voor de wereld
 • Ik kniel aan uwe kribbe neer
 • In Bethlehem’s stal
 • Away in a manger
 • Kerst in 2020?
 • Ere zij God
Kerst2
Logo